Daj się ponieść Konikowi!

wpis w: Aktualności | 0

Już po raz trzynasty, w dniach 20-21 października, Gmach Główny Politechniki Warszawskiej będzie gospodarzem Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich „Konik”. Jest to niepowtarzalna okazja na poznanie profilu działalności kół naukowych, ich dorobku naukowego a także porozmawiania z członkami. Oczywiście, wydarzenie nie mogłoby odbyć się bez udziału Studenckiego Koła Naukowego „eSens”, które zaprezentuje swoje najnowsze projekty, a także opowie o najnowszych trendach w dziedzinie czujników i komunikacji bezprzewodowej.

Ponadto, w ramach tegorocznej edycji targów na Politechnice zagości Wampiriada! Jest to inicjatywa Niezależnego Zrzeszenia Studentów polegająca na honorowym krwiodawstwie krwi. Krwiobus będzie czekał na Was przed Gmachem Głównym PW w piątek od godziny 9.00 do godziny 14.00.

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach. Daj się ponieść Konikowi!

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/KonikPW/?fref=ts